KOLORY JESIENI I KAWIARENKA SŁODKOŚCI

25 października 2023r. w naszej szkole było bardzo jesiennie. Na korytarzach w szkole było bajecznie i kolorowo. Uczniowie jesteście wspaniali.

26 października odbyła się sprzedaż ciast, babeczek i innych smakołyków w KAWIARENCE SP3.

Słodkości często przyozdobione były dekoracjami w kolorach jesieni, albo wykonane z jesiennych darów natury np. dyniowe babeczki, czy ciasto marchewkowe.

Asortymentu okazało się co niemiara, do wyboru – do koloru. Wszystko to za sprawą cudownych uczniów, którzy ofiarowali do sprzedaży własne domowe wypieki (przy okazji serdeczne podziękowania składamy Rodzicom zaangażowanych w akcję oraz nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji kawiarenki).

Ostatecznie zebraliśmy aż 920 zł! Całkowity dochód przeznaczony zostaje na na działalność Świetlicy oraz SU. A, że lubimy też pomagać to również Opiekunom biblioteki przekazaliśmy niewielkie środki na zakup nowych książek :-)

Serdecznie dziękujemy!

Opiekunowie Świetlicy i Opiekunowie SU