KLAWIATUROWE WYZWANIE

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Mistrzostwach Polski w pracy z tekstem na komputerze zorganizowanym przez Stowarzyszenie Interinfo Polska.

Celem IX Mistrzostw Polski jest propagowanie umiejętności metodycznego, szybkiego pisania na klawiaturze komputera oraz wyłonienie osób, które w przyszłości będą mogły wziąć udział w Mistrzostwach Świata w pracy z tekstem na komputerze.

W rywalizacji zespołowej wzięły udział 152 szkoły z całej Polski. Drużyna „Trójki” w składzie: Michalina Skura (4a), Zuzanna Budzyńska (5b), Mikołaj Przytuła (5b), Tymoteusz Neryng (5b), Szymon Lubiński (6a), Kordian Kirko (6b), Szymon Budzyński (6b), spisała się świetnie. Nie zakwalifikowaliśmy się do finału, ale wszystko przed nami… Przetarliśmy szlaki i w następnym roku szkolnym wystartujemy silniejsi i bardziej doświadczeni.

Elżbieta Kłos

Data dodania: 2023-03-22 15:14:23