Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY” organizowanym przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
W tegorocznej XXXV edycji wzięło udział 35 uczniów naszej szkoły, w następujących kategoriach: ŻACZEK MALUCH, BENIAMIN, KADET.
Wynik bardzo dobry uzyskali: Anna Sawicka z klasy 3a i Olaf Czosnek z klasy 4a.
Wyróżnienia otrzymali: Filip Wojcieszek z klasy 3a , Wojciech Stępnik z klasy 4a, Mateusz Kukwa z klasy 5a, Antoni Galiński z klasy 6b i Kajetan Banasiak z klasy 6b.