Reset
Reset

JAKUB DRUGI, OLIWIA i AMELIA W CZOŁÓWCE W TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM

JAKUB  DRUGI, OLIWIA i AMELIA  W  CZOŁÓWCE W  TURNIEJU  MIKOŁAJKOWYM

Rewelacyjnie zagrał Jakub Przymuszała (IV B; Skoczek  Ch-no) w Szachowym, Mikołajkowym Turnieju Juniorów (CHDK; 4 grudnia 2021r.). Zdobył II miejsce na 26 startujących w zawodach, 5 pkt na 7 i wyprzedził  12 szachistów z wyższym od siebie rankingiem.

Doskonale zagrały nasze dziewczęta: Oliwia Domańska zajęła 7 miejsce, drugie wśród dziewcząt, Amelia Kalita 8 miejsce i trzecia wśród dziewcząt.

Pochwała należy się wszystkim naszyma szachistom (Bartosz Szatkowski, Nikodem Pocheć,  Oliwia Domańska, Amelia Kalita, Wojtek Kowalik,  Wiktor Rogoziński, Fabisz Stanisław, Fabian Wróbel, Antek Borek).

Na zdjęciu od lewej: Oliwia

Amelia i Kuba

Na wyjątkową pochwałę zasługuje Wojtek Kowalik (VII C), który grał w silniejszej kategorii, w OPEN z silnymi przeciwnikami, zdobył 4 punkty na dziewięć.