IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS ''CUKIEREK ZA ŻYCZLIWOŚĆ I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM''

Uczniowie klasy IV B brali udział w IX Ogólnopolski Konkurs „Cukierek za życzliwość i Ty możesz zostać wolontariuszem” organizowanym przez fundację Dwa Skrzydła Anioła w Lublinie. Komisja Szkolna (Pani Alicja Stasiak i Pani Beatka Guzowska) wyłoniła zwycięzców etapu szkolnego: Borys Julia, Gigiel Amelia, Kalita Amelia, Kropidłowska Nela, Lisiak Jagoda, Rynkiewicz Hanna, Stasiak Łucja i Szymoniak Zuzanna. Komisja wyłoniła również laureata konkursu etapu szkolnego Weronikę Maksymek, która będzie reprezentować Nas w etapie ogólnopolskim.

Celem konkursu jest uczenie dzieci bezinteresownej pomocy (wolontariatu) potrzebującym.

Serdecznie Gratulujemy!

Anna Czubala