INFORMACJA DLA RODZICÓW!

INFORMACJA  DLA  RODZICÓW!

Szanowni Państwo

z uwagi na sytuację epidemiologiczną, zachęcam Państwa do składania dokumentów rekrutacyjnych do  klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej.
Zarówno wnioski, jak i pozostałe oświadczenia, będące potwierdzeniem spełniania kryteriów rekrutacyjnych można wysłać pocztą elektroniczną w formie skanu (zdjęć) wypełnionego i podpisanego wniosku wraz z załącznikami na adres: sp3choszczno@choszczno.pl

Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z powyższym zachodzi konieczność dostarczenia oryginału dokumentów do szkoły w późniejszym, bezpiecznym terminie.
Termin naboru do klas pierwszych pozostaje bez zmian.
Dokumenty rekrutacyjne dostępne są do pobrania na stronie szkoły: http://sp3.choszczno.pl/ w zakładce rekrutacja.

Dyrektor szkoły Ewa Klińska

Data dodania: 2020-03-16 10:58:00