III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR ZARZĄDU UKSZ SKOCZEK CHOSZCZNO

III TURNIEJ  SZACHOWY O  PUCHAR  ZARZĄDU  UKSZ  SKOCZEK  CHOSZCZNO

Doskonale spisał się nasz jeden z najlepszych szachistów w historii Wojtek Kowalik (UKSz Skoczek Choszczno; kl. VIII C), który zajął III miejsce w Turnieju o Puchar Zarządu UKSz SKOCZEK Choszczno (11-12.02.2023r.) - kategoria OPEN.

Tu dzielnie walczył także nasz Kuba Przymuszała (kl. V B),  z zawodnikami bardziej doświadczonymi zdobył jedną wygraną.

W grupie "B" o kategorię V i IV najlepszy z naszych uczniów był Antek Paluszek (kl. V A), który zdobył 3 punkty - 14 miejsce na 24 zawodników.

Dobrze zagrali również (reprezentujący UKSz Skoczek i naszą szkółkę szachową): Amelia Kalita, Antek Borek, Mateusz Kukwa, Wojtek Drożdżyński, Fabian Wróbel, Antek Gałwa  i Eliot Brazewicz.

Od lewej, bracia

Wojtek i Bartek

z tyłu Kamil Kalita

i jego siostra Amelia