I GMINNY KONKURS WIEDZY "CHOSZCZNO - MOJE MIASTO"

I GMINNY KONKURS WIEDZY

28 lutego nasza szkoła zorganizowała I Gminny Konkurs Wiedzy "Choszczno - moje miasto". Do udziału w konkursie zaproszenie przyjęły wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminy: SP 1 Choszczno, SP Korytowo, SP Sławęcin, SP Suliszewo, SP Zamęcin i SP 3 Choszczno. Konkurs składał się z pytań oraz zadań praktycznych związanych tematycznie z naszym miastem. I miejsce w konkursie zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w składzie: Nataly Aarts, Hanna Jurkiewicz, Paulina Ulikowska. II miejsce, po dogrywce, zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej ze Sławęcina, a miejsce III wywalczyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zamęcinie. Wszystkim drużynom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.

Podziękowania kierujemy do jury: p. Dagmary Haręźlak, p. Marii Mińskiej, p. Magdaleny Lisiak, p. Beaty Nawrockiej, p. Anny Czubali.

Konkurs uatrakcyjniły występy dzieci z Przedszkola nr 1 oraz uczniowie naszej szkoły. Przedszkolaki zaprezentowały się w utworze "O mój rozmarynie". Natomiast uczniowie z klasy 1a zatańczyli walca angielskiego oraz polkę (grupę przygotował p. Dominik Lorenc ze Szkoły Tańca Grycmacher ze Szczecina). Fabian Wróbel uczeń z klasy 1b  zaśpiewał i przypomniał wszystkim piosenkę "Choszczeński wietrzyk", a dzieci ze świetlicy wykonały "Kocie tango". Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym mogliśmy przyznać atrakcyjne nagrody:

„ARES”

BIURO RACHUNKOWE DEKRET MAGDALENA LISIAK

CENTRUM FITNESS I DIETETYKI „MOTYWATOR”

STOWARZYSZENIE  KLUB KOBIETA 2000

KSIĘGARNIA „PEGAZ”

NADLEŚNICTWO CHOSZCZNO

„NORDBUD” CHOSZCZNO

PIEKARNIA CUKIERNIA „BAKERS”

PIEKARNIA CUKIERNIA „MAXAN”

PIZZERIA „STOPIĄTKA”

„PLAYERS” RESTAURACJA

PLUS GSM CHOSZCZNO

ROBERT BŁASZCZYK  UNI – TER

SENATOR GRAŻYNA ANNA SZTARK

TARTAK BONIN-

URZĄD MIEJSKI

USŁUGI GASTRONOMICZNE  PAWEŁ  KMIEĆ

USŁUGI PRZEWOZOWE BIRETA

Dzisiaj również rozdano nagrody w konkursie na grę o Choszcznie. Uczestnicy wykonali różnorodne gry: planszowe, karciane, puzzle, memory.

KATEGORIA KL. I-III
I miejsce zdobyły: Lena Sadkowska  ze SP nr3, Lena Magac, Alicja Frankowska, Martyna Bryzek SP NR1
II miejsce zdobyli:  Bartosz Budynek, Kamil Dokurno ze SP nr 1
III miejsce zdobyła Gabriela Banasiak  SP  nr3
wyróżnienie otrzymują:
-Michał Stefański, Jeremi Kondela SP nr 1

KATEGORIA KL. IV-VIII
I miejsce zdobył Marek Dam SP Korytowo
II miejsce zdobył Marcin Wszędybył SP Korytowo
zdobyły: Maja Angerman, Hania Dubiel SP NR1
wyróżnienie otrzymują:
-Maciej Szwed, Michał Drobisz SP NR3
-Piotr Gałwa, Bartosz Walendzik SP NR1

W konkursie wzięło udział 86 uczniów , wszyscy uczestnicy zostają nagrodzeni. Fundatorem nagród jest „Stowarzyszenie Klub Kobieta 2000”. Nagrody przekażemy opiekunom drużyn, prosimy o przekazanie podopiecznym.

Justyna Jurkiewicz

Data dodania: 2019-03-01 18:29:50