GÓRA GROSZA

Góra Grosza - XXIII edycja zakończona sukcesem.

Nasza szkoła wzięła udział w 23 edycji akcji Góra Grosza. Realizacja zbiórki przebiegała w kilku etapach. Pierwszym z nich była zbiórka monet, którą przeprowadzili wychowawcy z uczniami w terminie: 01 listopada 2022 - 28 lutego 2023. Przygotowane w tym celu zostały specjalne puszki, słoiki do których można było wrzucać monety.

W drugim etapie monety zostały posegregowane ( z wielką pomocą Naszej Świetlicy) a następnie policzono całkowitą wartość zebranych pieniędzy. Wspólnymi siłami zebraliśmy 1041, 36 zł.

W ostatnim etapie pieniądze zostały odpowiednio spakowane, a następnie przesłane pocztą w dniu 17 marca 2023 r. do organizatora akcji, czyli Towarzystwa "Nasz Dom". Dzięki tej akcji mogliśmy się przekonać, jaką siłę może mieć 1 grosz. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym.

Uczniowie SP3 wykonali ogromną pracę dlatego wszystkim, którzy włączyli się w organizację tej zbiórki serdecznie dziękujemy!!!

Data dodania: 2023-03-18 12:37:22
Data edycji: 2023-03-18 12:37:34