Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

DZIEŃ KROPKI

15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a nade wszystko - dobrej zabawy. Do obchodów tego święta, włączyła się cała społeczność szkolna. Podczas przerw można było zrobić pamiątkowe zdjęcie w przygotowanych i ozdobionych kropkami ramkach. Atrakcji nie zabrakło także podczas lekcji. Nauczyciele przygotowali niezwykle ciekawe aktywności, w których główną rolę odgrywały wszelkiego rodzaju punkty, plamy, kleksy i okręgi. Wszystko to pozwoliło uczniom dostrzec drzemiące w nich umiejętności, zdolności i talenty. Miły akcent stanowiły także ubiory uczniów, którzy przyszli w tym dniu odziani w kolorowe kropki. Dzień Kropki nie tylko zintegrował uczniów naszej szkoły, wielu z nich pobudził również do działania. Śmiało można stwierdzić, że tego dnia nikt nie znalazł się „w kropce”, za to wszyscy byli pozytywnie „zakropkowani”. Zwracali tym samym uwagę na to, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości. Międzynarodowy Dzień Kropki, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Święto, obecnie, jest obchodzone w ponad stu krajach. Pomysł stworzenia Międzynarodowego Dnia Kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość uczniów oraz zachęcać ich do tworzenia.

Data dodania: 2024-09-16 18:02:04
Data edycji: 2024-09-16 18:47:01