DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Rytm życia jest w pewnej mierze kalendarzowym biegiem, gdzie szczególne akcenty przypadają w momentach ważnych rocznic i świąt. Jak co roku, spotkaliśmy się 14 października, aby podziękować nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły za ich trud, serce oraz wkład w nasze wychowanie i nauczanie”. Takimi słowami powitały wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości uczennice Hania i Martyna na apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Następnie prowadzące zaprosiły na Koncert życzeń, w którym życzenia przeplatały się z piosenkami, tańcem oraz wierszami w wykonaniu uczniów z klas 6 oraz wspomagających ich koleżanek i kolegów z innych klas.

Aby uświetnić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej, uczniowie postanowili przyznać nauczycielom Oskary Trójki w 8 kategoriach. Przyznano nauczycielom następujące tytuły:

• Za najlepsze poczucie humoru – p. Adam Leśniak

• Sokole oko – p. Edyta Jaskulska

• Złota piła – p. Robert Korzeniewski

• Uśmiech roku – p. Monika Żygieło

• Mistrz ciętej riposty – p. Krzysztof Bartosik

• Bratnia dusza – p. Adam Leśniak

• Anielska cierpliwość – p. Monika Żygieło

• Debiut roku – p. Elżbieta Kłos

Na koniec podziękowaliśmy Jagodzie Lisiak z kl. 8b oraz p. Magdalenie Szczepanik, które wykazały się najlepszą spostrzegawczością i dedukcją w konkursie „Oni też byli dziećmi” – w którym należało rozpoznać nauczycieli na podstawie ich fotografii z dzieciństwa i młodości.

Uroczystość przygotowali uczniowie z klas szóstych, a wspomogli ich koleżanki i koledzy z innych klas. Słowa podziękowania za pomoc w przygotowaniu apelu kierujemy również do p. Elżbiety Gawron, p. Edyty Jaskulskiej, p. Małgorzaty Pielackiej, p. Adama Zarzeckiego, p. Mariana Tomczyka oraz rodziców (za babeczki ?) DZIĘKUJEMY SERDECZNIE.

Wystąpili:

prowadzący: Martyna i Hania - 6b, Aleks – 6a, Filip, Kuba – 6b,

wokaliści: Franiu - kl. 2a, Ksenia 4a, Maja – 5b, Ewa – 6a, Ola, Lila, Hania, Karina - 6b, Julka, Anita, Julka, Małgosia, Anastazja – 6c, Gabrysia – 7a, Hania, Maja, Julka, Gabrysia - 8a, Zuzia, Laura – 8b,

recytatorzy: Michasia – 6a, Lila, Lena – 6b, Antek – 6c,

tancerki: Lila, Zosia, Lena, Julka, Zosia, Jagoda, Lena, Amanda, Tatiana, Maja – 4a.

Organizatorzy: uczniowie klas 6
wraz z wychowawczyniami Dorotą Łyko, Justyną Jurkiewicz, Moniką Żygieło, Katarzyną Pawlak

Data dodania: 2024-10-15 19:47:29
Data edycji: 2024-10-15 19:53:47