DZIEŃ DZIECKA - PIKNIK

29 maja tradycyjnie w naszej szkole odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia nasi uczniowie mogli korzystać z szerokiego wachlarza atrakcji: dmuchańców, mini golfa, dużych szachów, tenisa stołowego czy kącika prasowego. Na głodnych czekały kiełbaski i owoce, na zakupomaniaków kiermasz zabawek, a dla lubiących „małe co nieco” w holu szkoły znajdowała się kawiarenka. Chętni mogli wziąć udział w bitwie na wodne balony, przeciąganiu liny czy rozgrywce „Chińczyka”, porzucać piłeczką do celu, porozwiązywać quizzy, zrobić sobie śmieszne zdjęcie w ramce, wziąć udział w wielu zabawach z balonami czy też pomalować buzię oraz upleść warkoczyki na stoisku przygotowanym przez uczniów ZS Nr 3 w Choszcznie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim którzy pomogli w organizacji pikniku, przede wszystkim Radzie Rodziców, Klubowi Kobieta 2000, Studiu Fryzjerskiemu Maja Kawka oraz panu Wojciechowi Kocierzewskiemu, pani Oldze Ładzińskiej – Jurkiewicz, panu Marcinowi Staroch – naszym szkolnym rodzicom. Podziękowania należą się również uczniom i rodzicom którzy przygotowali domowe wypieki do Szkolnej Kawiarenki.

Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2024-05-29 17:00:22