DZIEŃ DZIECKA - FESTYN

2 czerwca w naszej szkole wszystkie dzieci świętowały!

Tego dnia na placu szkolnym rozłożyły się dmuchańce, odbył się konkurs piosenki oraz zawody sportowe. Wszystkie dzieciaki - i te małe i te troszkę większe - korzystały z ładnej pogody podczas zabaw i zawodów. Na chętnych czekało malowanie twarzy, na głodnych kiełbaski z grilla a na ambitnych mecz szachowy. Dla wszystkich słodziaków przygotowano kawiarenkę, gdzie można było za symboliczną złotówkę zakupić kawałek ciasta (dziękujemy rodzicom!).

Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu Klub Kobieta 2000 za nagrody na Dzień Dziecka oraz Burmistrzowi Choszczna Robertowi Adamczykowi,  Biuro Promocji przy Urzędzie Miasta i Gminy w Choszcznie oraz księgarni Pegaz - pani Marii Mińskiej za nagrody w konkursie piosenki międzynarodowej.

Dziękujemy Prezesowi MPGK w Choszcznie Panu Łukaszowi Młynarczykowi za możliwość skosztowania przepysznej choszczeńskiej wody o przeróżnych smakach.

Dziękujemy za praktyczną lekcję ekologii.

Data dodania: 2022-06-02 17:22:37
Data edycji: 2022-06-05 11:51:05