DZIEŃ DOBRY, WIOSNO!

5 kwietnia uczniowie klas młodszych postanowili przepędzić zimę wesołą zabawą. Podczas uroczystości ,,Dzień dobry, wiosno!” dzieci uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach. Na rozgrzewkę odbyły się zawody ,,mądrej głowy”. Dzieci rozwiązywały zagadki, nazywały wiosenne kwiaty i rozpoznawały prawdziwe fakty związane z porami roku. Wszystkie klasy zgodnie z poleceniami ozdobiły postać Pani Wiosny. Odbył się też pokaz niebanalnych wiosennych kreacji. Z dużym zaangażowaniem, dzieci brały udział w konkurencji ,,Bieg po zajęczy przysmak” i w slalomie z jajkiem. Imprezę przygotowały nauczycielki klas pierwszych.        Podczas spotkania rozdano nagrody w konkursie dla uczniów klas II i III ,,Wokół symboli narodowych”.

Dziękując wszystkim za wspólną zabawę, zachęcamy do szukania oznak wiosny podczas wspólnych świątecznych spacerów z rodziną.

Wesołych Świąt!

Beata Nawrocka