DOBRZE ZAPROJEKTOWANA SZKOŁA 2023

Nasi uczniowie z klas czwartych i szóstych wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie - ,,Projektanci edukacji", który został zorganizowany przez wydawnictwo Nowa Era. Autorką projektu ,,Na świąteczną nutę" jest Katarzyna Kręcisz. Wszyscy pamiętamy, że zadania projektowe realizowały całe klasy, a czasami małe grupy uczniów pod czujnym okiem nauczycieli.
     Osoby odpowiedzialne za prace wykonane w ramach projektu to: Magdalena Baranek (warsztaty kulinarne), Justyna Jurkiewicz (warsztaty, na których uczniowie zrobili stroiki świąteczne, prowadzenie turnieju klas IV), Adam Zarzecki (skomponowanie piosenki o treści bożonarodzeniowej i wykonanie tego utworu z zespołem), Katarzyna Kręcisz (prowadzenie turnieju klas szóstych i  zorganizowanie koncertu życzeń), Agnieszka Szewczyk tworzyła fotorelacje.
     Za zrealizowanie projektu nasza szkoła otrzymała certyfikat - DOBRZE ZAPROJEKTOWANA SZKOŁA 2023 - za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Redi

Data dodania: 2023-06-12 19:34:53