CZYTAMY RAZEM Z MIKOŁAJEM

Dn. 6 grudnia 2023r. w naszej szkole, przed biblioteką, uczniowie z różnych klas czytali wybrane książki w obecności św. Mikołaja. Niektórzy słuchali fragmentów najnowszych lektur, by później dokonać wyboru i wypożyczyć je ze szkolnej biblioteki.
   Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy wzięli udział w przedświątecznej akcji promującej czytanie. Pani Marcie Hładuniuk za wykonanie pięknej dekoracji i współprowadzenie lekcji, p. Waldemarowi Sroczyńskiemu, p. Małgorzacie Szulc oraz p. Beacie Nawrockiej, p. Edycie Jaskulskiej, p. Sylwii Sucheckiej, p. Agnieszce Szewczyk i p. Marianowi Tomczykowi.
   Myślę, że wspólnie udało się nam przekonać NASZYCH UCZNIÓW do czytania książek nie tylko od święta.

Katarzyna Kręcisz

Data dodania: 2023-12-07 18:25:42