CHŁOPCY KOLEJNY RAZ W FINAŁACH WOJEWÓDZKICH, DZIEWCZĘTA CZWARTE

CHŁOPCY  KOLEJNY  RAZ  W  FINAŁACH  WOJEWÓDZKICH, DZIEWCZĘTA  CZWARTE

Kolejny, czwarty raz w historii naszych występów zakwalifikowaliśmy się do Wojewódzkich Finałów w Tenisie Stołowym.

Etap rejonowy w Człopie zakończyliśmy na drugim miejscu premiowanym do finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Choć przegraliśmy z doskonale grającymi zawodnikami z SP Radowo Małe 1:3, to następne mecze wygrywaliśmy zdecydowanie (3:1 z Człopą, 3:0 z Reptowem i 3:1 ze Złocieńcem.

Wielokrotnie podkreślałem (G. Winiarski), że te wysokie osiągnięcia naszej szkoły, to mistrzowska gra Łukasza i  przede wszystkim zasługa Państwa Kowalskich (Pani Ireny i Pana Józefa, trenera Mateusza Kowalskiego, brata Łukasza, naszego absolwenta trenującego w ATS Stargard).

Ogromną rolę w turnieju spełnił Grzesiu Basisty i sprawdził sie wspaniale. Wspomagał nasz zespół z powodzeniem także  Hubert Wels.

Od lewej: Julia, Łukasz,

Mateusz (trener), Hania

Grzesiu, Hubert

Nasze dziewczęta, Julia Izotow i Hania Jurkiewicz  spisały się  bardzo dobrze zajmując czwarte miejsce w rejonie, najlepsze w historii występów dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W ubiegłym roku czwarte miejsce po raz pierwszy w historii występów dziewczynek zdobyła również Julia z Zuzią Bała.

Dziewczynki prowadziły wyrównane pojedynki przegrywając 1:3 i 2:3 a wygrały z SP Człopą.

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2019-12-04 16:48:22