CHŁOPCY AWANSOWALI DO FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W TENISIE STOŁOWYM

CHŁOPCY  AWANSOWALI  DO  FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W  TENISIE STOŁOWYM

Po raz trzeci z rzędu nasz mistrz Łukasz Kowalski wprowadził naszą reprezentację "Trójki" do Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci W Tenisie Stołowym. Dobrze spełnili rolę partnerską dla Łukasza przede wszystkim Jeremi Szewczyk ale także Bartek Pawlak. Chłopcy zajęli drugie miejsce i awans do dalszego etapu rozgrywek.

Dobrze spisała się również reprezentacja dziewcząt, Julia Izotow i Zuzanna Bała zdobyły czwarte miejsce, po raz pierwszy w ćwierćfinałach w historii występów "Trójki" w tenisie stołowym.

Zawody sprawnie zorganizowano i rozegrano w Człopie na hali sportowej 13.02.2019r. Udział brało pięć najlepszych szkół powiatów naszego regionu, osobno w kategorii dziewcząt i chłopców:  Resko, Reptowo, Złocieniec, Starogard, Człopa i SP 3 Choszczno.

Na zdjęciu od lewej:

Bartek, Łukasz, Jeremi

Zuzia i Julia

Od trzech lat funkcję  trenerską nad chłopcami pełni nasz absolwent, licealista Mateusz Kowalski (na codzień trenujący brata - obaj reprezentują klub sportowy  ATS Stargard). Nie mógł wystąpić w składzie Grzesiu Basisty, jest z rocznika 2005, drugi za Łukaszem super tenisista stołowy naszej szkoły i nie tylko.

Tradycyjnie, ogromnie  wspierali nas rodzice Łukasza i Mateusza, państwo Irena i Józef Kowalscy.

Dziękuję panu Marianowi Tomczykowi za pomoc w szkoleniu naszej reprezentacji - jego wkład jest nie do przecenienia!

Naszej pani dyrektor Ewie Klińskiej dziękuje za wspieranie szkółki tenisa stołowego, za pomoc w organizacji wyjazdów na turnieje.

Firma przewozowa pana Sławka Paszkiewicza przynosi nam "szczęście", interesuje się naszymi wynikami, a tym razem kierowca, pan Marcin Pawlak, nie tylko nam kibicował ale także rozgrzewał przed meczem swojego syna Bartka.

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2019-02-14 07:22:48