BohaterON

Kolejny raz nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii społeczno – edukacyjnej “BohaterON – włącz historię!”, która polega na wysyłaniu kartek z podziękowaniami, pozdrowieniami i życzeniami do Powstańców Warszawskich.

Celem akcji jest uhonorowanie, upamiętnienie ofiarności oraz docenienie poświęcenia i odwagi uczestników powstania. Wysyłając kartki uczniowie mogli oddać indywidualny hołd żyjącym jeszcze powstańcom. Ludzie ci zasługują na naszą wdzięczność, pamięć i szacunek. Podczas godzin wychowawczych i lekcji historii uczniowie uczestniczyli w zajęciach poświęconych historii Powstania Warszawskiego, oglądali filmy przesłane przez organizatorów akcji oraz pierwszy raz pisali kartki online.

Anna Czubala

Data dodania: 2022-10-28 23:20:22