BEZPIECZNE FERIE 2023 - PRELEKCJA

Przed nami ferie zimowe. Dlatego też, w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów podczas zimowego wypoczynku gościliśmy w szkole przedstawiciela PSSE panią Renatę Boczek oraz przedstawicieli KPP mł. asp. Marcina Felusiaka i sierż. Mariusza Kosiorka.

Podczas prelekcji nasi goście przypomnieli uczniom o tym, w jaki sposób należy zachować bezpieczeństwo podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu, jak zachować się podczas ataku psa, zaczepek osób dorosłych oraz w domu podczas nieobecności rodziców. Omówione zostały również podstawowe zasady higieny osobistej oraz zdrowe nawyki żywieniowe. Odświeżyli także uczniom informacje, jak należy się zachować, gdy staną się świadkami wypadku, bądź niebezpiecznego zdarzenia oraz pod jaki numer alarmowy należy zadzwonić, aby uzyskać potrzebną pomoc.

Data dodania: 2023-02-07 14:22:23
Data edycji: 2023-02-07 14:26:28