Reset
Reset

BARTEK I AMELIA NA PODIUM SZACHOWYM W ŁAZACH

BARTEK  I  AMELIA  NA  PODIUM SZACHOWYM W ŁAZACH

Z satysfakcją informuję (Grzegorz Winiarski), że nasz absolwent, Bartosz Kowalik (reprezentuje klub Husaria Biesiekierz) zajął drugie miejsce na Wojewódzkiej Olimpiadzie Szachowej w Łazach w kategorii do lat 18-tu. (Łazy; 26.06.2021).

Jest to jego kolejny turniej z sukcesami; przypomnijmy  Bartosza III miejsce w kat. do lat 18-tu w Otwartych Mistrzostwach Województwa w Szachach Błyskawicznych (Bierzwnik; 13.06.2021r.).

Od lewej: Bartosz i Amelia

Doskonale zagrała Amelia Kalita (IV B), która zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt do lat 12.

Wojtek Kowalik (VI C) na 21 szachistów zajął, z 4 punktami na 7, bardzo dobre 10 miejsce w kategorii do lat 12.. Miał tyle samo punktów co szósty zawodnik.

Dobrze sobie radzili, mając bardzo mocnych przeciwników, Maciej Dziechciarewicz i Kamil Kalita (tegoroczni absolwenci)