ARTYSTYCZNIE O UZALEŻNIENIACH

Martyna Michalczyk z klasy VB wyróżniona w konkursie plastycznym pod hasłem: „Artystycznie o uzależnieniach”. Konkurs organizowany był przez Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny w Szczecinie w ramach współpracy Policji i Państwowej Inspekcji Sanitarnej w realizacji programu „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach” na terenie województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2023/2024. Martynka wykonała swoją pracę pod kierunkiem Pani Elżbiety Gawron, a szkolnym koordynatorem programu była Pani Justyna Jurkiewicz. Nagrody zostaną przekazane laureatom konkursu podczas uroczystej gali, która odbędzie się w dniu 12.09.2024 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.
Serdeczne gratulacje dla Martynki.

Elżbieta Gawron

Data dodania: 2024-06-18 16:55:44