YOU SEE - KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W październiku odbył się konkurs języka angielskiego You see dla uczniów klas 1-3. Uczenie się nowych słów poprzez obrazowanie ich znaczenia, to ciekawy i skuteczny sposób szczególnie wśród młodszych. Zadanie konkursowe polegało na samodzielnym przygotowaniu w dowolnej technice plastycznej i dowolnym materiałem pracy w formacie A4. Prace były oceniane według następujących kryteriów: samodzielność, oryginalność i pomysłowość, technika wykonania, użyte materiały i estetyka pracy. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, dlatego wszyscy uczestnicy wygrywają i zajmują pierwsze miejsce!!! Dyplomy i nagrody uczestnicy otrzymają po powrocie do szkoły. Zapraszamy do galerii.

Urszula Niewinczana

Data dodania: 2020-11-16 12:52:37