WYCIECZKA KLASY IV B

8 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 4b pod opieką pani Anny Czubali i pani Joanny Kozaneckiej wzięli udział w wycieczce integracyjnej na Paintball do Sulina.  Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołów klasowych, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie teamu w grupie, promowanie  i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.  Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady gry w paintball. Młodzież została przeszkolona w zakresie poruszania się w terenie, taktyki oraz zasad strzelania z różnych pozycji. Dzięki tej zabawie uczniowie ćwiczyli strategiczne myślenie, a także rozwijali kondycję fizyczną. Ubrano  się odpowiednio w maskę ochroną do gry paintball oraz markery wyposażone w kulki wypełnione farbą. Uczniowie zostali podzieleni na zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji  i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki miedzy sobą oraz zjednoczyła jako drużynę. Drugą atrakcją, która była to przejazd quadem . To dopiero była frajda dla wszystkich. Nie można zapomnieć również o ognisku (uczniowie sami zbierali chrust) oraz rywalizacji w konkursie. Piękna, słoneczna pogoda zapewniła dobrą zabawę. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni i z planem już kolejnego wyjścia na pole paintballowe. Serdeczne podziękowania dla pana Bartka.

Anna Czubala

Data dodania: 2021-06-09 14:56:31