WIECZÓR KOLĘD

Wieczór kolęd

3 stycznia w naszej szkole w ramach Wieczorków Poetycko – Muzycznych odbyło się już po raz drugi Wieczorne Kolędowanie.

Uczniowie klas IV – VIII wprowadzili nas w nastrój minionych świąt recytując wiersze, grając na instrumentach oraz śpiewając kolędy i piosenki świąteczne.

Wiersz recytowali: Marcin Mazurek i Szymon Banaszek z kl. VIc.

Kolędy i piosenki świąteczne zaśpiewali: Zuzanna Kozanecka z kl. VIc, Amelia Maksymek, Anastazja Pieśkiewicz i Sara Mitrofaniuk z kl. Ve oraz Nadia Malinowska i Oliwia Jadrysiewicz z kl. VIIIc z własnym tekstem i interpretacją piosenki „Pada śnieg”.

Na instrumentach muzycznych zagrali: Bartosz Szatkowski z kl. IVa (akordeon), Wiktoria Gołąb, Miłosz Gołąb z kl. Vb i Michał Gołąb z kl. IVc (dzwonki chromatyczne, metalofon i keyboard), FilipKuchta z kl. Vd (pianino), Izabela Iwanicka z kl. Va (gitara) oraz Wiktoria Bazan z kl. Va (klarnet).

Ogromne podziękowania należą się p. Agnieszce Kucza, która wspomogła wieczorek swoim głosem śpiewając kolędę, p. Joannie Kozaneckiej za pomoc w organizacji wieczorku oraz p. Małgorzacie Pielackiej za dekoracje.

Organizatorzy: Anna Ostraszewska – Malec, Elżbieta Klepczarek, Sylwia Suchecka, Agnieszka Szewczyk serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają na kolejny wieczorek.

Opracowanie: p. Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2019-01-03 19:18:29