SZKOŁA Z TVP DLA KLAS I - VIII

SZKOŁA   Z  TVP  DLA  KLAS   I  -  VIII
O godzinie 8.00 ruszyły 30 marca pierwsze lekcje z TVP! Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. To efekt podpisanego 27 marca porozumienia dotyczącego realizacji audycji oświatowych dla uczniów szkół podstawowych, między TVP S.A. i Ministerstwem Edukacji Narodowej. Zapraszamy do oglądania!

Nowa propozycja TVP i MEN „Szkoła z TVP” to wzbogacenie oferty edukacyjnej Telewizji Polskiej, skierowanej do nauczycieli, dyrektorów, uczniów i rodziców. W ramach akcji na antenach TVP będą emitowane materiały dostosowane do podstawy programowej szkół podstawowych.

Pierwsze programy wystartowały już w poniedziałek, 30 marca o godzinie 8:00. Można obejrzeć je na 4 kanałach: TVP3, TVP Rozrywka, TVP Sport oraz TVP Historia.
Poza materiałami premierowymi, udostępnione zostaną także powtórki lekcji. Całość będzie można obejrzeć później na platformie VOD.TVP.PL.

Powtórki lekcji tego samego dnia:

- od godz. 12:30 - klasy I - IV

- od godz. 14.00 - klasy: V, VII i VIII

- od godz. 14.30 - klasy VI.

Admin /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2020-03-31 11:26:01