Czcionka:

A+A-

Kontrast:

STOP COVID

STOP COVID

     W związku z działaniami informacyjno-promocyjnymi prowadzonymi przez Zachodniopomorski Państwowy Inspektorat Sanitarny w Szczecinie w ramach aplikacji STOP COVID-ProteGo Safe, Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Choszcznie informuje o możliwości zainstalowania takiej aplikacji na urządzeniach z systemem Android z Gogle Play oraz na urządzenia z systemem iOS z AppStore.

     STOP COVID to aplikacja, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Korzysta z API opracowanego przez Apple i Google. Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne - nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.

     Aplikacja monitoruje nasze otoczenie w poszukiwaniu innych urządzeń, na których jest zainstalowana. „Zapamiętuje” każde spotkanie, które trwało więcej niż 15 minut i odbyło się w odległości poniżej 2 metrów. Jeśli któryś z użytkowników zachoruje – pozostali, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni, otrzymają powiadomienie. Dzięki temu będą mogli ochronić siebie i innych.Więcej informacji znajduje się na stronie:

https://www.gov.pl/web/protegosafeData dodania: 2021-03-03 13:53:20
Data edycji: 2021-03-03 13:54:57
Ilość wyświetleń: 48

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook