KAWIARENKA WALENTYNKOWA

14 lutego to wyjątkowy dzień dla wielu osób. W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy go nieco później. Z tej okazji SU zorganizował pocztę walentynkową. Każdy z uczniów mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę, która w ostatnich dniach została dostarczona do adresata. Funkcje listonoszek pełniły uczennice klasy VI B: Wiktoria Gołąb, Amelka Rusin i Oliwia Rawiak. Również z tej okazji została zorganizowana kawiarenka walentynkowa głównie dzięki klasom: VC  i VB i VI B. Dziękujemy też uczniom z innych klas za pomoc. Ale  to nie koniec… Była też muzyka, przy której przyjemnie spędziliśmy wszystkie przerwy, a to dzięki naszym szkolnym DJ: Kubie  i Maćkowi z klasy VIA.

Dziękujemy Wszystkim

Opiekunki SU