KARTKA ŚWIĄTECZNA

Kartka świąteczna dla naszych najstarszych czyli Seniorów. I tu jak zawsze wielki podziw i gratulacje dla uczniów za tak duży odzew. Wykonane przez Was kartki były śliczne, jedna piękniejsza od drugiej! Większość trafi do naszych „dziadków” z Gminy Choszczno. Większość z nich to osoby samotne i bardzo schorowane. Sprawimy im wiele radości. Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choszcznie za możliwość powodzenia tej akcji i pomoc w doręczeniu kartek. Jednak też część kartek dostarczyliśmy do Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach. Nasi uczniowie wiedzą, że jest to bardzo trudny czas dla mieszkańców DPS gdyż nie mogą Oni spotkać się ze swoimi bliskimi. Wszyscy mamy nadzieję, że chociaż przez chwilę, dzięki nam na twarzach mieszkańców zagościł uśmiech.

Jeszcze raz Wszystkim Wam DZIĘKUJEMY!

Anna Czubala i Joanna Kozanecka

Data dodania: 2021-03-29 17:27:03