DZIEŃ KOTA

Światowy Dzień Kota

Są puszyste, mięciutkie, mruczą, miauczą, łaszą się. Są rasowe, salonowce, dachowce, bywają też bezdomne. Kto? Oczywiście koty!!

Naszym ulubieńcom poświęcony został Dzień Kota, święto obchodzone na całym świecie 17 lutego. Z tej okazji dzieci z klas I – III przebrały się w kociaki, a uczniowie uczący się zdalnie prezentowali swoje kreatywne kocie selfi.

Mamy nadzieje że ten dzień nie tylko rozbudzi w uczniach zamiłowanie do kotów, ale przede wszystkim uczuli ich na los bezdomnych zwierząt i zachęci do niesienia im pomocy, bowiem w tym dniu rozpoczęła się w szkole zbiórka karmy dla naszych choszczeńskich bezdomnych zwierząt ze schroniska.

Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje za każdy gram karmy.

Natalia Strzelecka

Data dodania: 2021-02-22 15:36:25