"CZTERY PORY ROKU"

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej podejmują się różnych aktywności. Tym razem jednak na szczególne brawa zasługują dwie uczennice klasy I b. Mowa o Ali Kolańskiej i Zosi Łukaszewskiej, które samodzielnie przygotowały, a następnie przedstawiły swoim świetlicowym kolegom i koleżanką występ pod tytułem „Cztery pory roku”.

Dziewczynki nie tylko same ułożyły scenariusz, ale również zadbały o potrzebne rekwizyty. W przedstawieniu, które trwało 40 minut, Ala i Zosia m. in. zaśpiewały dwie piosenki oraz przeprowadziły kilka konkursów dla widowni. Widowni, która śledziła poczynania dziewczynek z niemałym zainteresowaniem, a i do konkursów zgłaszała się ochoczo.

Tym większe brawa dla dziewczynek za zaangażowanie i kreatywność!

Kasia Pawlak

Data dodania: 2019-06-02 11:47:06