ZANIM ZOSTANĘ UCZNIEM

To już trzeci rok funkcjonowania programu "Zanim zostanę uczniem". W dniu dzisiejszym tj. 02.10 zerówkowicze z Przedszkola nr 1 odwiedzili naszą placówkę. W planie było wzajemne poznanie z uczniami klasy 2B, oglądanie szkoły, odwiedzenie gabinetu pielęgniarki, świetlicy szkolnej. Przedszkolaki wraz z uczniami klasy 1 wzięły udział w akcji "Głośne czytanie". Pani Eli Klepczarek za zaproszenie serdecznie dziękujemy. Kolejnym punktem spotkania był film, który przypominał o bezpieczeństwie na drodze do szkoły. Następnie przeprowadzono lekcję będącą wstępem do robotyki. Dzieciom najbardziej spodobało się sterowanie robotem Dashem. Przedszkolaki wróciły do swojej placówki pełni wrażeń z dnia spędzonego w naszej Trójce. Wykonały prace plastyczne będące tego odzwierciedleniem. Kolejne relacje z programu już wkrótce!

Paulina Sadkowska

Data dodania: 2019-10-01 20:32:02