XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "NOBLIŚCI POLSCY"

XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

Dnia 10 grudnia 2019 roku w Zespole Szkół nr 2 w Choszcznie siedmioosobowa reprezentacja „Trójki” okazała się bezkonkurencyjna w czasie XVIII Międzyszkolnego Konkursu pod hasłem „NOBLIŚCI POLSCY” – młodzież za swój występ zdobyła bowiem Grand Prix „Pierwszy szczebel do Nobla”.

A oto nasi laureaci:

Julia Berlik i Jakub Zgorzelski z kl. 7a – przygotowali multimedialny pokaz nt. młodości oraz dokonań Marii Skłodowskiej – Curie.

Hanna Sanocka z kl. 7b – sporządziła z kolei plakat anonsujący przedstawienie o Wisławie Szymborskiej. Uczennica jednocześnie znakomicie poradziła sobie  w roli konferansjera i zapowiedziała sceniczny debiut swoich starszych kolegów.

Aleksandra Dziedzic i Hanna Matuszczak z kl. 8a oraz Andrzej Joksch i Wiktor Jóźwiak z kl. 8b – wystąpili w sztuce dotyczącej młodzieńczych lat autorki „Stu pociech”.

Do tej rywalizacji na szczeblu powiatowym uczniowie zostali przygotowani przez p. Elżbietę Wareliś i p. Roberta Korzeniewskiego. W dniu zmagań zaś opiekę nad naszą drużyną sprawowała p. Elżbieta Klepczarek.

Elżbieta Wareliś

Zdjęcie dzięki uprzejmości Powiatu Choszczno.

Pozostałe zdjęcia na stronie internetowej Powiatu Choszczno -

Data dodania: 2019-12-11 18:19:53