XIII WOJEWÓDZKI MEMORIAŁ A. GRUBBY Z UDZIAŁEM REPREZENTACJI TRÓJKI

XIII  WOJEWÓDZKI MEMORIAŁ  A.  GRUBBY  Z UDZIAŁEM  REPREZENTACJI  TRÓJKI

Jadąc na XIII Wojewódzki Memoriał A. Grubby w Tenisie Stołowym (Stepnica; 18.03.2019r.) mieliśmy świadomość, że będziemy tam mogli tylko starać się nawiązać kontakt z przeciwnikami, "sprzedać swoją skórę" jak najdrożej. Bez naszego mistrza Łukasza Kowalskiego (zwichnął nogę) nie mieliśmy najmniejszych szans nawiązać kontakt z reprezentacjami klubów, byliśmy drużyną najmłodszą ale dzielnie stawialiśmy opór i w meczu o 9 miejsce wygraliśmy.

Graliśmy w składzie: Jeremi Szewczyk (kl. V B; 2008), Filip Franas (IV A; 2009) i Alex Janicki (II A; 2010)

Towarzyszył nam pan Irek Janicki, który wspólnie ze mną (G. Winiarski) pelnił rolę sparingpartnera  dla naszych dzieci.

Od lewej:

Jeremi, Alex

i Filip

Wystąpiło łącznie 10 zespołów klubowych i reprezentacji szkół z Międzyzdrojów, Stepnicy, Dębic, Trzebiatowa, Czarnogłowy i trzy zespoły ze Szczecina.

Najważniejsze, że nagraliśmy się w pingponga za wszystkie czasy w doskonałych warunkach i chłopcy wstydu nie przynieśli!

Dostali pamiatkowe plakaty, dla szkoły pamiątkowy dyplom, był także dla uczestników turnieju obiad.

Serdecznie dziękuję naszemu pracownikowi obsługi, panu Marianowi Tomczykowi, za ogromny wkład trenerski w przygotowanie naszych chłopców do zawodów.

Sympatyczny kierowca busa, pan Jurek Baranek, zawiózł nas nad Zalew Szczeciński gdzie podziwialiśmy przystań żeglarską Marinę a także mogliśmy zobaczyć piękne żaglówki z wielu zakątków świata.

Opiekun szkółki tenisa stołowego "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2019-03-22 09:01:13