WOŚP

W niedzielę 12 stycznia odbył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja zbiera w tym roku środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Orkiestra skupia się przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się do akcji i dwie nauczycielki p.Anna Czubala i p.Urszula Niewinczana wraz z uczniami: Oliwerem Czubalą, Amelką Kulą, Amelią Banasiak, Luizą Kamelą, Julią Łopusiewicz i Szymonem Świątek-Brzezińskim kwestowało z puszkami na ulicach naszego miasta. Bardzo serdecznie dziękujemy też wszystkim mieszkańcom, którzy mieli ochotę pomóc i zapełnili nasze puszki.

Urszula Niewinczana

Data dodania: 2020-01-12 19:04:36