WIZYTA KLASY IA W MAŁEJ GALERII

02.12.2019r. uczniowie kl. Ia udali się z wizytą do Małej Galerii mieszczącej się w Choszczeńskim Domu Kultury. Swoją przygodę ze sztuką rozpoczęli od zwiedzania wystawy pt. „Z aniołami –jesteśmy, choć nas nie ma”. Pan Janusz Biegański wprowadził uczniów w świat artystycznej pracy, z pasją opowiadał o obrazach znajdujących się w Galerii. Uczniowie podziwiali abstrakcyjne kompozycje, ich kolorystykę i fakturę, sposoby łączenia. Prace zachwyciły nas różnorodnością form i kunsztem wykonania. Uczniowie z zainteresowaniem zadawali pytania i w ciekawy sposób interpretowali prace. Wizyta w pracowni w której na co dzień pracuje Pan Janusz była miłą niespodzianką dla dzieci . Szczególną uwagę zwróciliśmy na właściwe zachowanie się w miejscach publicznych. Dziękujemy za mile i twórczo spędzony czas.

Marta Hładuniuk

Data dodania: 2019-12-10 20:03:40