WIRTUALNE SPOTKANIE POETYCKO - MUZYCZNE

Jesienna aura zainspirowała naszych uczniów do aktywności muzycznej i recytatorskiej. Nasza szkoła zorganizowała wirtualne spotkanie poetycko - muzyczne pod nazwą "Jesień jest piękna". Chętni uczniowie recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki o tematyce jesiennej, co zostało nagrane i zaprezentowane w postaci jednego filmu. Jesień wcale nie musi kojarzyć się z przygnębiającą pogodą i obniżonym nastrojem – wystarczy tylko znaleźć ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i ciekawe spędzenie czasu. Serdeczne podziękowania dla p. Adama Zarzeckiego za przygotowanie zespołu oraz p. Agacie Jamińskiej za przygotowanie uczniów klasy 7 b.

W spotkaniu wzięli udział: Amelia Gnitecka kl. 6 c, Amelia Wróbel, Zuzanna Tomasiak, Aleksandra Grodowczyk i Klara Sygit z kl. 6 c, Weronika Maksymek i Laura Cichoń z kl. 4 b, Maciej Niewinczany kl. 4 b, Agata Kliś, Gabriela Banasiak i Maja Wysocka z kl. 4 a, Alicja Kolańska i Antoni Borek z kl. 3b, Anna Worach, Oliwia Rawiak, Amelia Rusin, Wiktoria Gołąb, Karol Wawrzyńczak i Miłosz Gołąb z kl. 7b, Michał Gołąb kl. 6 c oraz zespół pana Adama Zarzeckiego Handchimes w składzie: Mateusz Bok kl. 4 a, Amelia Wróbel i Aleksandra Grodowczyk z kl. 6 c, Kacper Trot kl. 7 d, Jagoda Lisiak i Natalia Sałapata z kl. 4 b.

Organizatorzy: Elżbieta Klepczarek, Sylwia Suchecka, Agnieszka Szewczyk i Lidia Szwed gratulują pięknych występów i zachęcają do udziału w kolejnych spotkaniach.

Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2020-10-29 16:36:39