WARSZTATY „JAK SIĘ UCZYĆ, ŻEBY SIĘ NAUCZYĆ”?

Dzisiaj klasa V b gościła mamę naszego ucznia Panią Anną Ostraszewską - Malec. Pani Ania nauczyciel z wieloletnim stażem przeprowadziła dla uczniów zajęcia warsztatowe. Celem warsztatów było :

- przybliżenie uczniom aktualnej wiedzy na temat funkcjonowania mózgu oraz procesu uczenia się,

- wykorzystanie informacji na ten temat oraz zastosowanie niektórych mnemotechnik (w sposób praktyczny, warsztatowy) pozwoli na skuteczniejsze uczenie się. Zaprezentowane uczniom techniki i metody uczenia się z pewnością znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości szkolnej. Zdobytą wiedzę praktyczną z pewnością wykorzystają nasi uczniowie nieraz w dalszych etapach nauki.

Serdecznie dziękujemy za fajne zajęcia, miłą atmosferę, zero stresu, dobrą zabawę, brak ocen, ciekawe i praktyczne metody, które można wykorzystać podczas uczenia się.

Anna Czubala

Data dodania: 2022-05-11 21:45:50