LUBIMY GRAĆ W SZACHY W PRZELEWICACH

LUBIMY  GRAĆ  W  SZACHY  W  PRZELEWICACH

UDANY TURNIEJ SZACHOWY W PRZELEWICACH

Sympatyczna atmosfera, nagrody dla wszystkich, dyplomy i medale dla zwycięzców, słodki poczęstunek i napoje, to wszystko sprawia, że lubimy przelewickie turnieje, organizowane przez p. Bogdana Pecucha (Szkoła Podstawowa w Przelewicach - Lasker Przelewice.

Z powodów technicznych, opóźniona relacja jest załączona dzisiaj. Zamieściłem w galerii wyniki.

Graliśmy siedem rund, wystąpiło 41 szachistów z Lasker Barlinek, Lasker Przelewice, Skoczek Choszczno i SP 3 Choszczno.

pierwsza od lewej Oliwia,

pierwszy z prawej Wojtek

Pierwsze miejsce Wojtka Kowalika (VII C), trzecie Oliwii Domańskiej (VIII C) oraz trzecie w kategorii młodszych Mateusza Kukwy (I A), to nasz plon medalowy z Międzyszkolnego Turnieju Szachowego w Przelewicach (23.04.2022r.).

Doskonałe wyniki (5 punktów na siedem) uzyskali: Kuba Przymuszała (IV B) 5 miejsce, Nikodem Pocheć  6 miejsce, Bartek Szatkowski 8 miejsce (obaj VII A).

Pierwszy raz w turnieju, z powodzeniem,  wystartowała Ala Kolańska (IV B) zajmując 11 miejsce.

Po 4 punkty mieli Filip Brazewicz (III B) i Antek Paluszek (IV A).

Dobrze grali również Wiktor Rogoziński (VIII A), Antek Lewandowski (II B), Antek Borek (IV B) i Eliot Brazewicz (I A).

Serdecznie dziękuję panu Zbyszkowi Przymuszale za pomoc w opiece nad naszyni dziećmi i pomoc w sędziowaniu.

Opiekun Szkółki Szachowej "Trójki" /-/ Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2022-06-03 16:33:37