SZKOLNY KONSTRUKTOR

24 listopada w naszej szkole odbył się konkurs "Szkolny Konstruktor". W tym roku tematem przewodnim był "Bajkowy zamek".  Celem konkursu było rozwijanie umiejętności i zdolności konstrukcyjnych oraz wyobraźni twórczej. Jury w składzie: Pani Dyrektor Elżbieta Kłos oraz Pani pedagog Anna Kozak biorąc pod uwagę: kreatywność, zgodność z tematem oraz prezentację ustną wykonanej pracy, wyłoniły czterech Mistrzów Konstruktorów: Kacper Okoń klasa I b, Nadia Białek klasa IV a, Karol Wawrzyńczak klasa VIII b oraz Hanna Działak z klasy VII b.

Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodki upominek.

Organizatorzy: Sylwia Suchecka, Agnieszka Szewczyk, Agata Jamińska, Beata Jóźwiak oraz Natalia Strzelecka wszystkim konstruktorom dziękują za udział w konkursie. Zapraszamy w przyszłym roku!!

Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2021-11-24 17:47:13