SZKOLNY KONSTRUKTOR

6 października po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować swoje umiejętności konstruktorskie podczas konkursu Szkolny Konstruktor, a tematem przewodnim był „Dom moich marzeń”.

Jury w składzie: p. dyrektor Ewa Klińska oraz p. Agata Jamińska wyłoniło czterech Mistrzów Konstruktorów: Aleksander Bednarek kl. II a, Maksymilian Kubiak i Mikołaj Przytuła z kl. III b, Natalia Sałapata kl. IV b oraz cztery wyróżnienia: Jan Sosnowski kl. I c, Dawid Czernichowski kl. V a, Anna Worach i Karol Wawrzyńczak z kl. VII b.

W konkursie udział brali również: Szymon Smolski kl. I a, Sara Kramek kl. I b, Filip Dudek kl. II b, Alan Szyszkowski kl. III a, Adrian Lewandowski kl. IV c oraz Martyna Świeboda kl. VI b.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowych budowli, nieskończonej wyobraźni i kreatywności.

Organizatorzy: Elżbieta Klepczarek, Sylwia Suchecka, Agnieszka Szewczyk i Beata Jóźwiak serdecznie dziękują za pomoc podczas organizacji konkursu p. Justynie Jurkiewicz i p. Agacie Jamińskiej.

Agnieszka Szewczyk

Data dodania: 2020-10-06 17:30:13