SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI KLAS I - III

19 lutego 2019r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I – III. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów poezją oraz rozwijanie zainteresowań recytatorskich.

Jury w składzie p. Anetta Bikowska, p. Marta Hładuniuk i p. Elżbieta Klepczarek wyłoniło laureata – Weronikę Maksymek z klasy II b. Weronika będzie reprezentować naszą szkołę podczas PARA w Małym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez CHDK.

Zdolnościami recytatorskimi wykazali się również: Michał Jurkiewicz z kl. I a, Alicja Kolańska z kl. I b, Antoni Borek z kl. I b, Maja Wysocka z kl. II a oraz  Alex Janicki z kl. II a.

Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności, wśród której byli również rodzice występujących dzieci.

Organizatorzy (p. Agnieszka Szewczyk i p. Ilona Jóźwiak) wszystkim uczestnikom serdecznie gratulują i życzą kolejnych sukcesów. Szczególne podziękowania należą się  p. Anetce Bikowskiej za przygotowanie uczestników do konkursu. DZIĘKUJEMY!

A. S.

Data dodania: 2019-02-19 18:18:10