SZKOLNY DZIEŃ KOLORU

Uczniowie klas siódmych i ósmych zdążyli już się przyzwyczaić, że co środę jedzą wspólne śniadanie, a w piątek na przerwach Kuba Szyszkowski z 8a „puszcza” na boisku zamówione wcześniej utwory muzyczne. Młodzi ludzie chętnie włączają się również w akcje proponowane przez Samorząd Uczniowski. Dużym powodzeniem cieszył się więc Dzień bez Plecaka czy Dzień Dziwnego Ubioru, ponieważ można było wykazać się ogromną pomysłowością. Równie atrakcyjny okazał się Szkolny Dzień Koloru. W piątek – 13 maja br. – uczniowie przyszli na swoje zajęcia ubrani w te barwy, które wylosowali gospodarze klas. W tym miejscu należy podkreślić, że Samorząd Uczniowski tak prężnie pracuje dzięki ogromnemu zaangażowaniu swoich opiekunów. Są to następujący nauczyciele: p. Joanna Domańska, p. Joanna Kozanecka i p. Natalia Strzelecka. Zapraszam do obejrzenia fantastycznych zdjęć profesjonalnie wykonanych przez p. Natalię Strzelecką.

Oprac.: E. Wareliś

Data dodania: 2022-05-14 17:21:55