ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

2 października 2020r. włączyliśmy się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Powtarzali ją wszyscy – mali i duzi, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Ze szkolnych przecieków wiemy, że część nauczycieli była dzień wcześniej odpytywana przez swoje rodziny.

Znajomość tabliczki sprawdzali szkolni egzaminatorzy, a za bezbłędną odpowiedź wręczali odznakę „Ekspert Tabliczki Mnożenia”. Ogólna ocena – 5!

Na uczniów czekało mnóstwo atrakcji. Na lekcjach matematyki grali w bingo, memory, kostkową wojnę (z wykorzystaniem wirtualnych kostek do gry), kaboom, układali wieże z kubków, bawili się w  „zamykanie kwadratów", „ja mam, kto ma?". Znajomość tabliczki sprawdzana była również na zajęciach informatycznych. Wszystkie zabawy miały jeden wspólny mianownik – BAWIĆ SIĘ TABLICZKĄ MNOŻENIA!

Agnieszka Fałczyńska

Licencja do pobrania w pliku.

Data dodania: 2020-10-05 21:08:25
Data edycji: 2020-10-06 17:25:51