"RAZEM NA ŚWIĘTA" 2020

„Razem na Święta” to akcja MEN, w której nasza szkoła bierze udział już kolejny raz. Żyjemy w trudnych dla nas czasach. Mimo ograniczeń w kontaktach poradziliśmy sobie. My i nasi uczniowie jesteśmy wielcy! W tym okresie było dużo przeprowadzonych akcji jednak chcieliśmy tu wspomnieć o dwóch, które łączą dwa różne pokolenia.

Pierwsza z nich to akcja dotycząca najmłodszych pociech. Dzieci z Domu Samotnej Matki czyli „Paczuszka dla Maluszka”. Dziękujemy uczniom i rodzicom za bardzo duże wsparcie w tej akcji. Druga to kartka świąteczna dla naszych najstarszych czyli Seniorów. I tu wielki podziw i gratulacje dla uczniów za tak duży odzew. Wykonane przez Was kartki były śliczne, jedna piękniejsza od drugiej! Wszystkie prace trafią do naszych „dziadków” z Gminy Choszczno. Większość z nich to osoby samotne i bardzo schorowane. Sprawimy im wiele radości. Składamy serdeczne podziękowania pracownikom Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Choszcznie za możliwość powodzenia tej akcji i pomoc w doręczeniu kartek.

Jeszcze raz Wszystkim Wam DZIĘKUJEMY!

Anna Czubala

Data dodania: 2020-12-19 20:58:00