POWITANIE WIOSNY

Wiosna… kto by jej nie lubił. Jest ciepła, słoneczna i radosna. I w takim radosnym nastroju uczniowie klas I –III świętowali nadejście najpiękniejszej pory roku. Trzecioklasiści zaprezentowali swoje talenty w wiosennym przedstawieniu. Z wielkim zaangażowaniem wcielili się w role roślin i zwierząt, które po długiej zimie budzą się z zimowego snu. Najmłodsi uczniowie aktywnie uczestniczyli w wiosennych konkurencjach. Rozwiązywali zagadki, rozpoznawali wiosenne kwiaty, uczestniczyli w zabawie ,,Prawda czy fałsz”. Wszystkie dzieci na przyrodzie się znały i doskonale poradziły sobie z zadaniami. Wykazując się wyobraźnią i zmysłem artystycznym dzieci ozdobiły portret Pani Wiosny. Przedstawiciele klas zaprezentowali swoje pomysły na wiosenne stroje. Myślę, że z tak bogatej i niebanalnej kolekcji, Wiosna wybierze coś dla siebie. Nad całością przedsięwzięcia czuwały wychowawczynie klas trzecich: Marta Hładuniuk, Justyna Jurkiewicz, Izabela Świdzińska i Beata Nawrocka. Wiosno! Dobrze, że jesteś już z nami!

Beata Nawrocka

Data dodania: 2022-03-24 20:28:56