PACZUSZKA DLA MALUSZKA

Pani Beata Guzowska, pani Alicja Stasiak i pani Anna Czubala oraz uczniowie kl. IV B, którzy biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie „Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem”, serdecznie zapraszają Wszystkich, chcących  bezinteresownie pomóc innym, do akcji:

"Paczuszka dla Maluszka".

Celem akcji jest wspracie dzieci wychowujących się w Domach Dziecka oraz Domach Samotnej Matki w całej Polsce. W inicjatywę można się włączyć, przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi takimi, jak: szampony, pieluchy, kremy, oliwki do ciała, mydła itp.

Akcja potrwa od dnia 30 listopada do 11 grudnia 2020 roku.

W związku z ograniczeniami spowodowanymi przez COVID – 19, włączając się do tego przedsięwzięcia, wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania reżimu sanitarnego! W związku z tym, w bieżącym roku uczniowie, którzy chcą przyłączyć się do akcji, proszeni są o przygotowanie „paczuszki” w domu.

W tym miejscu organizatorki zwracają się z gorącą prośbą do Rodziców
o osobiste dostarczenie paczki do głównego budynku naszej szkoły przy ul. Wolności 62, a następnie pozostawienie jej w wyznaczonym miejscu przy wejściu głównym oraz wpisanie swego dziecka na listę uczestników.

Zapraszamy w godzinach 8.00 - 14.00

Zapraszamy do udziału!