OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

29 września 2022 r. w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Tego dnia uczennice z klasy VI b przygotowały dla kolegów i koleżanek z klas pierwszych japoński teatrzyk obrazkowy Kamishibai. W rolę lektorów wcieliły się: Zofia Łuszczyńska oraz Hanna Rynkiewicz czytając bajkę Hanny Łochockiej pt. "O wróbelku Elemelku". Pierwszaki nie tylko słuchały i oglądały, ale również wypowiadały się na temat bajki.

Oczywiście nie zabrakło muzycznej zabawy ruchowej, którą poprowadziła pani Elżbieta Klepczarek. Pod koniec spotkania pierwszoklasiści zapoznali się z Regulaminem Biblioteki Szkolnej.
  Organizator: Elżbieta Klepczarek

Data dodania: 2022-09-29 16:11:54