NASI WOLONTARIUSZE, SZACHIŚCI I PINGPONGIŚCI W AKCJI WOŚP

NASI  WOLONTARIUSZE,  SZACHIŚCI  I  PINGPONGIŚCI  W  AKCJI  WOŚP

Do akcji 30 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyli się także nasi wolintariusze, tenisiści stołowi i szachiści (30.01.2020r.).

Tenisiści stołowi grali w Mistrzostwach Powiatu w Bierzwniku - artykuł p. Lidii Szwed, kwestowały nasze dzieci - artykuły p. Anny Czubali, Marty Hładuniuk i Joanny Kozaneckiej.

Szachiści naszej szkoły i nasi absolwenci promowali "królewską grę" i nasze koło szachowe "Trójki" grając pokazowe partie i szkoląc początkujących. Na imprezę licznie przybyli rodzice naszych dzieci oraz towarzyszyła nam nasza pani dyrektor Ewa Klińska.

Szachy promowaliśmy wspólnie z p. Krzysztofem Dłużyńskim, głównym instruktorem  UKSz Skoczek Choszczno.

Przy mocnym wietrze impreza odbyła się na placu przy fontannach,  w akcji WOŚPzMłynkiem.

Mimo niesprzyjającej pogody było sympatycznie, a  mecze szachowe rozegrali także p. radny sejmiku wojewódzkiego Łukasz Młynarczyk i nasz redaktor gazety internetowej (www.choszczno.pl) p. Tadeusz Krawiec.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

admin /-/Grzegorz Winiarski

Data dodania: 2022-02-02 10:16:59