"MOJA CHOINKA" - SZKOLNY KONKURS

W naszej świetlicy szkolnej nie ma czasu na nudę! W oczekiwaniu na upragnione Święta Bożego Narodzenia wykonaliśmy prace plastyczne pt. "Moja choinka". W konkursie, który odbył się w świetlicy szkolnej wzięło udział 32 uczniów. Komisja stanęła nie lada wyzwaniu- wszystkie prace były wyjątkowe, kolorowe i bardzo świąteczne... Każdy uczestnik został nagrodzony słodkim upominkiem, a wyróżnione choinki to prace następujących uczniów:

Klasy I: Michalina Skura- miejsce I, Wiktor Potomski- miejsce II, Martyna Skrzypa- miejsce III

Klasy II: Bartosz Wieligórka- miejsce I, Anna Żabska- miejsce II, Karolina Franas- miejsce III

Klasy III: Sara Kras- miejsce I, Aleksandra Cepak- miejsce II, Zuzanna Szymoniak- miejsce III

Klasy IV i starsze: Amelka Wróbel- miejsce I, Weronika Zaczek- miejsce II, Hanna Osojca- miejsce III

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz zachęcamy do czynnego brania udziału w konkursach o których można dowiedzieć się w świetlicy szkolnej - a jest ich na prawdę mnóstwo!

Monika Zawodniak

Data dodania: 2019-12-20 19:25:30